Zasady i koszty wysyłki

1. Zamówione artykuły dostarczane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Koszty wysylki pokrywa Zamawiający. 

2. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie Sklepu. Wówczas nie nalicza się kosztów dodatkowych. Zamówienie można odebrać w Czeskim Sklepie mieszczącym się w Poznaniu, przy ul.M.Palacza 102, w godz.: pon.-pt. od 11.00 do 18.00, w sob. od 10.00 do 14.00.

3. Koszty wysyłki zależą od wielkości i wagi towaru w opakowaniu, i pojawiają się w koszyku przed zakończeniem procedury zamawiania.

4. Czas realizacji zamówienia wynosi do 3 dni roboczych, ale wydłuży się w sytuacji, jeżeli wybranego artykułu nie ma w magazynie, lub jeżeli będzie on wykonywany na zamówienie. Wówczas termin dostawy uzgadniany jest indywidualnie. 

5. W ofercie Czeskiego Sklepu znajdują się produkty unikatowe w 1 egzemplarzu. Jeżeli  zaistnieje taka sytuacja, że kilka osób zamówi w tym samym czasie ten sam produkt, wówczas zostanie on wysłany do Kupującego, którego mail z zamówieniem jako pierwszy znalazł się na naszym koncie mailowym.